×
You’re all set!
8

Pse te ulem e te qaje

 • Pse te ulem e te qaje
  02:59
 • Ah sa dua...
  02:56
 • E di se te kam thane
  03:56
 • Engjell apo zane
  03:47
 • Shpresa ime
  02:44
 • Tani thua, jo sme duhesh
  03:31
 • Ne juge apo lindje
  03:54
 • Te lutem dhe nje here e dashur
  03:04

Pse te ulem dhe te qaj by Ferit Abdiu

.